Skip to main content

Lieve explorers,

Van 29 t/m 31 mei is weer het Twents Voorjaarskamp. Het thema is dit jaar Superhelden. Informatie over het kamp vind je op www.twentsvoorjaarskamp.nl . We hopen dat jullie allemaal mee gaan. Daar gaan we natuurlijk vanuit 🙂

Mocht je niet mee gaan, meld je dan uiterlijk 15 mei af bij Mart.

Het kamp kost 25 euro. Je dient dit uiterlijk 20 mei betaald te hebben. Je kunt het bedrag overschrijven naar de Explorer bankrekening: NL58RABO0141399015 ten name van Scouting ’t Volbert.

Verzamelen vrijdag
Op vrijdag 29 mei verzamelen we om 18:30 uur bij ons clubhuis. Dan fietsen we met bagage naar het TVK terrein. Zorg dat je al avondeten hebt gehad!

Einde zondag
Om 14:30 uur is het programma afgelopen. Daarna gaan de afbreken, materiaal vervoeren, en terugfietsen. We verwachten tussen 16:00 uur en 17:00 uur af te sluiten bij ons clubhuis, maar dat kan natuurlijk ook iets later worden.

Groetjes
Johannes en Leanne.

Open WhatsApp
1
Hulp nodig?
Hi!

Waar kan ik je mee helpen?