Skip to main content
Voor onze groep zijn prachtige nieuwe flyers gedrukt. Met de flyers proberen we meer leden en nieuwe leiding te werven. Komende zaterdag worden de flyers huis-aan-huis verspreid in de wijk.Wil jij als ouder je steuntje bijdragen aan onze groep? Kom dan een uurtje flyers verspreiden in de wijk! Je krijgt van ons een stapel flyers en een kaart, zodat je precies weet waar de flyers de brievenbus in moeten.

Flyers verspreiden

Meld je zaterdag direct na de opening (14:10 uur) bij Johannes, en ga samen met ons de uitdaging aan.

De afloop is er koffie en wat lekkers voor iedereen die heeft meegeholpen.

Ik kan niet, maar wil toch wat doen!

Kun je zaterdag niet helpen met flyeren, maar weet je wel een plek waar onze flyers echt moeten liggen (school, supermarkt, kantine, werk, bakker, enz)? Haal dan een stapel flyers bij Johannes, of laat ze je door je kind meenemen.

Heb je helemaal niets met flyers, maar wil je wel samen met andere ouders en leiding nadenken over een nieuw clubhuis? Meld je dan aan voor onze gebouw werkgroep door een mail te sturen naar de secretaris via de contact pagina

Volbert Flyer 2013 Front small
Volbert Flyer 2013 Back small
Open WhatsApp
1
Hulp nodig?
Hi!

Waar kan ik je mee helpen?