Skip to main content

Nederland is tot en met 19 januari in lockdown. Scouting neemt haar verantwoordelijkheid om contacten gedurende deze periode tot een minimum te beperken. Scouting past niet binnen de smalle definitie die de overheid in deze lockdown aan sportactiviteiten heeft toegekend. Daarom zijn er géén opkomsten en zijn onze clubhuizen gesloten.

Online activiteiten zijn wél mogelijk. We gaan tijdens de kerstvakantie aan de slag met de goede ervaringen van de #ikscoutthuis activiteiten van de eerste lockdown, zodat er na de kerstvakantie weer online opkomsten zijn voor alle jeugdleden. Samen zorgen we ervoor dat onze jeugdleden ook tijdens deze lockdown kunnen genieten van toffe Scoutingactiviteiten.

We zoeken de grenzen van de regels niet op, zodat we hopelijk na 19 januari snel weer écht naar Scouting kunnen.

Eerstvolgende opkomsten

Welpen (Jongens & Meiden)

Zaterdag 9 januari 2021, 14:00 uur – 16:30 uur

Scouts (Jongens & Meiden)

Zaterdag 9 januari 2021, 14:00 uur – 16:30 uur

Explorers

Vrijdag 18 december 2020, 19:30 uur – 22:00 uur

Dinsdag 22 december 2020, 19:30 uur – 22:00 uur

Communicatie & fysieke opkomsten

  • Speltakken communiceren zelf over de hoe de online opkomsten worden ingevuld, en welk platform daarvoor wordt gebruikt.
  • Fysieke opkomsten beginnen weer op vrijdag 22 januari 2021, indien de corona maatregelen het toelaten. Via deze website houden we jullie op de hoogte.
  • Ga naar de speltak pagina’s voor een overzicht van alle geplande opkomsten en kampen in 2021.
Open WhatsApp
1
Hulp nodig?
Hi!

Waar kan ik je mee helpen?