Skip to main content

Ook dit jaar gaan we collecteren voor de stichting Jantje Beton. Jantje Beton is een stichting die zich inzet om kinderen weer gewoon lekker buiten te laten spelen. Wil je meer weten over Jantje Beton kijk dan een op hun website: www.jantjebeton.nl.

De opbrengst van onze collecte gaat niet alleen maar naar Jantje Beton. De helft van de opbrengst gaat rechtstreeks naar onze groep. Van elke euro gaat dus 50 cent naar onze groep! Dit geld kunnen wij goed gebruiken voor de aanschaf van nieuw spelmateriaal, tenten, kampmateriaal of voor de onderhoud van ons materiaal en gebouw.

Werkdagen

Doordeweeks collecteren we in onze eigen wijk. Dit doen we met alle ouders en kaderleden. Mocht je graag willen collecteren, dan kun je zaterdag 2 maart voor of na de opkomst een collectebus op het clubhuis ophalen. De gehele week, behalve de zondag, kun je dan zelf collecteren. Dat is natuurlijk superfijn, want jij collecteert dan op het moment dat het jou uitkomt!

Om het voor jezelf extra aangenaam te maken, neem je natuurlijk iemand mee zodat jullie samen kunnen gaan collecteren.

Net zoals andere jaren liggen er kaarten van de wijk, stickers, buttons en andere handigheden klaar.

Zaterdagochtend 9 maart kun je dan de collectebus meenemen en om 10.30 uur inleveren bij onze stand voor de Hema in de stad. De jeugdleden kunnen dan in de stad gaan collecteren.

Zaterdag

Op zaterdag collecteren we met de jeugdleden in de stad. Om het allemaal wat leuker te maken is er een heuse browniewedstrijd en de brownies worden als bedankje uitgedeeld aan het winkelend publiek.  Zie hiervoor de post over brownie bak wedstrijd

Zeer belangerijk

  1. Elk jeugdlid heeft een uniform aan (blouse + das)
  2. Elke leiding heeft een uniform aan (blouse + das), we collecteren voor onze groep, dus dat draag je ook uit.
  3. leiding wordt om 0930 verwacht bij de Hema in de stad.

Opkomsttijden

  • Welpen Jongens en Meisjes 10.30 – 14.00
  • Scouts Jongens en Meisjes 14.00 – 16.30
  • Explorers 13.00 – 15.30 (extra, vervangt niet de vrijdagavondopkomst)

Jury-momenten brownie bak wedstrijd:  14.00 en 16.30 uur.
Elke speltak collecteert/deelt uit:

  • 1 uur bij de stand,
  • 1 uur in de rest van het centrum

 

Met vragen of opmerkingen kun je contact opnemen met Tijs Weustenraad.

Open WhatsApp
1
Hulp nodig?
Hi!

Waar kan ik je mee helpen?